EAC Polsko Zielona Gora

Ve dnech 18.-19.6.2011 nás úspěšně reprezentovali na soutěži EAC v Polsku piloti Matěj Šteigl, Martin Pasáček, Honza Hofman a Kuba Nečesánek se svými doprovody a trenérem Zdeňkem Šteiglem. Soutěže se zúčastnilo celkem 25 pilotů z celé Evropy (13 v kategorii International, 12 v kategorii National). Podle informací samotných pilotů bych řekl, že v Polsku panovalo vcelku pěkné počasí (citlivější jedinci zmiňovali něco o silném větru, ale nemysleli to vážně) a tak se v obou kategoriích stihly odlétat 2 kola povinných sestav, dvě kola tajných sestav a Freestyle. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://f3m.cz/images/eac_zg11

Matěj Šteigl jako jediný z našich soutěžil v náročné kategorii International, kde obsadil krásné 8. místo. V kategorii National jsme měli dvě pódiová umístění - Martin Pasáček zvítězil a Honza Hofman obsadil druhé místo!!! Kuba Nečesánek si současně odbyl úspěšnou mezinárodní soutěžní premiéru krásným 6. místem.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://f3m.cz/images/eac_zg11a

Takže nezbývá než pogratulovat našemu trenérovi Zdeňkovi Šteiglovi k tomu, že má tak šikovné svěřence a všem našim soutěžícím popřát ještě mnoho dalších úspěchů!!!

ZDE si můžete prohlédnout fotogalerii od M. Pasáčka, kterému tímto děkuji za poskytnuté materiály.

Laďas