EAC Německo - Pocking

Ve dnech 25.-26.6.2011 vyrazili naši piloti Matěj Šteigl, Martin Pasáček, Honza Hofman a Kuba Nečesánek se svými doprovody a trenérem Zdeňkem Šteiglem opět do světa - tentokrát na prestižní soutěž EAC v Pockingu. A opět se jim velmi dařilo!!!

Soutěže se zúčastnilo celkem 20 pilotů z celé Evropy. Matěj startoval v náročnější kategorii International,  Martin, Honza a Kuba létali v kategorii National.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://f3m.cz/images/pocking11a

Matěj Šteigl obsadil pěkné 10. místo v kategorii International. V kategorii National pokračoval Martin Pasáček ve svém vítězném tažení! Honza Hofman tentokrát skončil třetí! Opět dvě pódiová umístění!!! Kuba Nečesánek bral bramborovou medaili a současně pohár nejmladšího účastníka!

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://f3m.cz/images/pocking11b

Všem pilotům i trenérovi rád přede všemi gratuluji k úspěchům a neodpustím si malý postřeh, který jsem učinil při prohlížení fotografií z posledních dvou soutěží EAC. Když jsem tak analyzoval ty převážně vrásčité tváře ostřílených závodníků z ostatních států, jsem rád, že zrovna u nás máme po létech zase nadějnou generaci mladých pilotů, kteří mají šanci vozit cenná umístění z vrcholných mezinárodních soutěží!!!

Pak mi vlastně ani nevadí, když na soutěži v Lipencích zase skončím na chvostu startovního pole F3M. Považte - v takové konkurenci!!!! :-)

ZDE si můžete prohlédnout fotogalerii od M. Pasáčka, kterému tímto opět děkuji za poskytnuté materiály.

Laďas