Soutěž F3M / RCAS na Juřince 2011

Tak už i letošní Juřinku máme za sebou! Přestože předpověď počasí slibovala přeháňky, počasí nakonec bylo téměř ideální. Mírný vítr převážně ve směru dráhy a nevím jak vy, ale já jsem si docela i opálil (spíše spálil) krk... Soutěže se tentokrát nezúčastnili někteří piloti F3M, což mi umožnilo obsadit pro mne naprosto neuvěřitelné 4. místo :-) V kategorii RCAS byla podstatně větší konkurence - celkem 10 pilotů. Pokud mám shrnout průběh soutěže v několika slovech, pak asi takto - zasloužený úspěch "budějovičáků" v obou kategoriích a  neskutečně precizní pilotáž Veloxe pilotem Františkem Šerým, který i přes svůj velký zdravotní hendikep obsadil krásné 7. místo v kategorii RCAS.

Jo a na výbornou kuřecí roládu, kterou jsem si dal k obědu, bych v neposlední řadě také rád upozornil!

Celkem v  poklidném tempu se stihly v kategorii F3M odlétat dvě povinné, tajná a freestyle a v kategorii RCAS dvě povinné a freestyle. Výsledkovou listinu kategorie F3M si můžete prohlédnout ZDE, výsledkovou listinu RCAS si můžete prohlédnout ZDE.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://f3m.cz/images/jurinka11

Organizačně měli soutěž pevně v rukou členové LMK Zubří pod vedením ředitele soutěže Jaroslava Janoška a Honzy Halašty. Také bodovači odvedli velmi dobrou práci a tak nezbývá než všem poděkovat a těšit se na další Juřinku v roce 2012!

Fotogalerii ze soutěže si můžete na stránkách F3M.cz prohlédnout ZDE.

Moc pěkné fotky si můžete prohlédnout i na webu Tomáše a Martina Kukačky.

A také několik videí s freestyle sestavami.

Laďas