Hovoří k nám trenér!!!

 

 

Jako trenér F3M bych chtěl moc poděkovat celému českému týmu nejen za úžasný výsledek na závěrečné EAC v Lahru, ale i za nasazení, elán a píli v celém letošním ročníku EAC. Po odchodu Klause Dettmera se šéfování sekce ACRO DMFV ujal starý matador a kamarád Stephan Buch a je vidět, že ho to baví a že tato úžasná kategorie neskomírá, ale naopak jde nahoru! Vždyť účast 30 pilotů je jako za starých dobrých časů před 5ti roky.

 

Ale k našim. Musím moc pochválit tým Martin a Martin Pasáček. Jejich vyrovnaná a zároveň stoupající úroveň projevu je srdci hřející a po drobných upozornění na  chyby se dokázali udržet (a i vrátit v průběhu soutěže v MFC Lahr) na 1. místo. Díky kluci! Moc Vám přeju Váš vysněný motor DA200ccm!

 

Honza a Vladimír Hofmanovi - u kluků je vidět, že konečně vše chodí jak má a konečně se tedy mohlo zadařit. Sledoval jsem jejich výkony celý rok a jen jsem čekal na okamžik, kdy je bodovači začnou "brát". To se událo už loni v Polsku a letos to pokračovalo. Honza létá vyrovnané výkony a myslím si, že poroste dál. Držím palce a celému týmu rovněž moc děkuji!

 

Jakub a Emil Nečesánkovi - kluci, moje rada, létejte přesnou akrobacii do úmoru a sem tam si létněte Freestyle. Ne naopak! Zlepšení vidět je, ale zaměřte se prosím na kázeň a disciplínu. Není to jen o létání, ale o celém projevu navenek. nechci jen kárat, na některé lety Jakuba se už dá koukat, ale chce to opravdu trénovat a trénovat přesnou. Jinak ale moc děkuji za zorganizování fandění na poslední Freestyle v INTERNATIONAL, což byl let Matěje. I tohle ke správnému týmu patří. Kluci díky!

 

Matěj a Zdeněk Šteiglovi - že nás bodovači venku už "berou", to víme a snažíme se využívat jejich rad a konečně vyhrávat. Loni to bylo o prsa 2. místo v NATIONAL a to letos zákonitě znamenalo přestup do prestižní profi třídy INTERNATIONAL. Je fantastické, že po skromném tréninku z důvodu maturit a přijímaček na VUT Brno se podařilo nezapadnout a "udělat" super výsledek, což je 8. místo v Německu a rovněž 8.místo celkově v INTERNATIONAL! Paráda a rovněž velmi cenné je to, že bodovači nás vidí jako perspektivní a atakující první příčky. Byla to úžasná pocta a pochvala tohle slyšet. A abych nezapomněl na to fandovství celého našeho mančaftu. Díky podpoře se podařilo VYHRÁT Freestyle, čím jsme vytřeli zrak pilotům jmen jako Brandmuller, Krahofer, Kohlberger, Jens Van Dorpe aj.a mohli se vrátit na ztracenou 8 pozici po chybě v poslední tajné. Super! Díky kluci za Matesa!

 

Jsem moc rád, že můžu šéfovat takovému skvělému týmu a partě lidí zároveň. Moc se těším na MČR na Czech Heaven a slibuji, že svíčková a Moet (šampáňo) bude!

 

Váš trenér Zdeněk Šteigl