Program soustředění juniorů 4. – 8. 05. 2012

Důležité informace:

Soustředění je určeno juniorům v kategorii F3M a F3A. Tito junioři budou mít účast dotovánu z prostředků SMČR. Soustředění se však mohou zúčastnit i další piloti, kteří svým fyzickým věkem sice nesplňují přísné regule pro zařazení do juniorské kategorie (ikdyž duchem jsou samozřejmě ještě mnohem mladší), avšak budou si hradit kompletní náklady ze svého.

Tito piloti si budou moci ve volném čase mimo program juniorů zalétat a hlavně - mohou se zúčastnit školení pravidel a bodování, čímž se stanou oficiálními rozhodčími s průkazy bodovačů pro kategorie F3A, F3M, RCAS! (Poznámka admina: Osobně vidím jako velké plus i to, že se jako nejunioři vyhneme tomu budíčku v 7:00...)

Zájemci nechť zašlou na E-mailovou adresu necesanek(at)nastrojecz.cz  několik údajů: Jméno a příjmení, klub, kontakty (adresa, telefon, E-mail) a ve které dny plánujete se zúčastnit. 

Program soustředění:

Pátek    4.5.   14.00 - 18.00      Příjezd účastníků, ubytování

                        18.00 - 19.00      Večeře

                        19.00 - 22.00      Panelová diskuse o programu soustředění

 

Sobota 5.5.   07.00 - 08.30      Budíček a snídaně

                        08.30 - 09.30      Zásady bodování akrobacie (učebna – Havel)

                        09.30 - 12.00      Trénink jednotlivých obtížných obratů (plocha)

                        12.00 - 13.00      Oběd, polední klid

                        13.00 - 17.00      Nácvik létání sestav (plocha)

                        17.00 - 18.00      Zhodnocení tréninku, rozbor chyb

                        18.00 - 19.00      Večeře

                        19.00 - 22.00      Školení bodování sestav F3M (učebna – Havel)

 

Neděle 6.5.   07.00 - 08.30      Budíček a snídaně

                        08.30 - 09.30      Taktika přípravy a létání sestav (učebna – Havel)

                        09.30 - 12.00      Trénink létání sestav – umístění v prostoru (plocha)

                        12.00 - 13.00      Oběd, polední klid

                        13.00 - 17.00      Nácvik létání tajných sestav (plocha)

                        17.00 - 18.00      Zhodnocení tréninku, rozbor chyb

                        18.00 - 19.00      Večeře

                        19.00 - 22.00      Školení bodování sestav F3A (učebna – Havel)

 

Pondělí 7.5.  07.00 - 08.30      Budíček a snídaně

                        08.30 - 09.30      Taktika sout. létání, systém tréninku (učebna – Havel)

                        09.30 - 12.00      Trénink létání sestav – velikost obratů (plocha)

                        12.00 - 13.00      Oběd, polední klid

                        13.00 - 17.00      Trénink volných sestav (plocha)

                        17.00 - 18.00      Zhodnocení tréninku, rozbor chyb

                        18.00 - 19.00      Večeře

                        19.00 - 22.00      Zásady organizace soutěží, diskuse (učebna – Havel)

 

Úterý    8.5.   07.00 - 08.30      Budíček a snídaně

                        08.30 - 09.30      Příprava soutěže F3M resp. RCAS (učebna – Havel)

                        09.30 - 12.00      Soutěž F3M / RCAS (plocha)

                        12.00 - 13.00      Oběd, polední klid

                        13.00 - 15.00      Dokončení soutěže (plocha)

                        15.00 - 16.00      Zhodnocení celého soustředění (učebna – Nečesánek)

                        16.00 -                 Odjezd účastníků

                         

S ohledem na počasí může dojít operativně ke změnám v denním programu!