Oblečení Czech Aerobatic Team

Ahoj všem pilotům – akrobatům a jejich pozemnímu personálu,

Připravili jsme pro Vás oblečení na letiště – jde o jednoduché tričko s límečkem, mikinu a bundu-softshelku. Na tričku jsou nápisy nažehleny a na mikině a bundě vyšity. Vyšívání je poměrně drahý proces a tak tam není jméno ale jen logo, které bylo po kratší diskuzi schváleno organizačním teamem F3M.

  • mikina_b
  • mikina_f
  • softshelka_b
  • softshelka_f
  • triko_b
  • triko_f

Ceny jsou uvedeny včetně DPH ale bez dopravy, bude odesíláno na dobírku. Něco k velikostem. Tričko je vcelku odpovídající přiložené tabulce na objednacím formuláři. Mikina je trochu větší, na snímku mám na sobě L přestože běžně nosím XL až XXL, takže objednávejte menší velikosti o 1 číslo. Naproti tomu bunda je opravdu L možná i trochu míň, takže doporučuji objednávat trochu větší. Upozornění logo bude na všem, tak jak vidíte na tričku, tedy varianta s bílým letadlem. Na fotkách mikiny a bundy je zobrazen jakýsi prototyp, kde jsme testovali (kontrast atd.).

Dodací lhůty na trička jsou tak 14 dní až 3 neděle od uzávěrky. Bundy a mikiny budou trvat trochu déle, je to složitější proces. První uzávěrka objednávek je 30.5.2013. K objednání používejte pouze přiložený formulář. Ten mi zašlete na adresu vladislav.plichta(at)cmail.cz. Objednávku Vám do dvou dnů potrvrdím, aby jste měli jistotu, že jsem ji obdržel.

To je za mě vše, přeji Vám, ať to létá a těším se na setkání v Pockingu na EAC.

Vláďa Plichta – Turnov.